słów kilka o mnie

Katarzyna


Kim jestem? – człowiekiem. Czego pragnę? – szczęścia. Czym jest szczęście? – codziennością 🙂 W codzienności z pasji w fotografii portretowej, kobiecej i rodzinnej staram się wyłuskać te najpiękniejsze ziarna -prawdziwe i cudowne.

W fotografii uwielbiam światło otulające ludzi swoim pięknem, nadające obrazom jeszcze większego wyrazu. Nade wszystko jednak kocham właśnie te niesamowite osoby, które spotykam na swojej drodze każdego dnia wykonując setki fotografii pełnych uczuć.

Fotografuję tak, by zatrzymać po Wsze czasy piękne emocje, które przynosicie do mnie od lat. Gdy po 13 latach mojego fotografowania nadal do mnie wracacie, czuję, że to co robię ma ogromną wartość.

Co dzień uczę się od nich nowych rzeczy, które od 13 lat budują to jaką jestem osobą.

Dla Was cały czas się szkolę i wzbogacam swoje fotograficzne umiejętności.

Brałam udział w warsztatach:
Reportażu Tomasza Tomaszewskiego
Adama Trzcionki , Anny Kaliny Ciesielskiej,
Fotografii portretowej Róży Sampolińskiej

Poniżej znajdziecie opinie moich klientów, którzy stali się przyjaciółmi na lata.

 • Janina
  Janina
  Bardzo się cieszę, że udało się sfinalizować pomysł sesji "cztery pokolenia". Dzięki wspaniałej atmosferze i fachowości Pani Katarzyny wszystkie czułyśmy się swobodnie i...... prawie jak modelki pod fachową i profesjonalną opieką. Zdjęcia przeszły wszelkie oczekiwania i zachowałyśmy swoją naturalność. Znajomi, którym z dumą pokazywałyśmy zdjęcia stwierdzali, że widać na nich miłość i łączące nas więzi, a uchwycenie takich uczuć i emocji na zdjęciach… myślę, że jest bardzo trudne i nielicznym fotografom się to udaje, bo przecież tego nie uczą nawet w najlepszych szkołach. Dziękuję
 • Justyna i Bartosz
  Justyna i Bartosz
  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zdjęć wykonanych przez Katarzynę Kaczmarczyk... Idealnie trafiła w nasze oczekiwania, utrwalając emocje i uczucia, które towarzyszyły nam w tym pięknym dniu. Kasia dała się poznać, jako świetna organizatorka ze sporą ilością niesamowitych pomysłów. Podczas całej sesji towarzyszyło nam mnóstwo śmiechu, a stres zniknął gdzieś niepostrzeżenie.Nie ma większej przyjemności, niż spotkać kogoś, kto wykonuje swoją pracę z sercem, a do tego jest profesjonalistą... Polecamy serdecznie!
 • Dorota i Piotr z Adasiem
  Dorota i Piotr z Adasiem
  Kiedy patrzymy na album ze zdjęciami naszego 12-dniowego maleństwa, jesteśmy przekonani, że sesja zdjęciowa to wspaniała pamiątka i najlepszy prezent jaki mogliśmy mu podarować. Zdjęcia są cudne! Powodują łzy wzruszenia nie tylko u nas, ale również u wszystkich, którzy go przeglądają. Kasia jest rewelacyjna, perfekcyjna w każdym detalu, nie wspominając o jej trosce i delikatności w obchodzeniu się z maluszkiem. Nie mieliśmy żadnych obaw oddając naszego maleńkiego Adasia w jej ręce. Nasz synek pierwszy raz pojawił się przed jej obiektywem jeszcze w brzuszku i z pewnością pojawi się jeszcze wiele razy. Jeśli szukacie fotografa, który wykona Waszemu maleństwu piękne, wzruszające zdjęcia, zadba o jego bezpieczeństwo i komfort, zdecydowanie polecamy sesję dla noworodka wykonaną przez Kasię Kaczmarczyk 🙂
 • Aga Maciek i Wojtek
  Aga Maciek i Wojtek
  Udane zdjęcie to takie, które zatrzymuje wybraną chwilę i pozwala się nią delektować w każdym, nawet najmniejszym szczególe. W dzień naszego ślubu staraliśmy się łapać i dogłębnie przezywać każdy moment, ale czas zdawał się biec swoim własnym, niezależnym trybem. Dzięki Kasi możemy cofnąć się w czasie i przezywać te chwile od nowa. Wszelkie uczucia, które towarzyszyły nam tego dnia- niesamowita radość, ogromne szczęście i głębokie wzruszenie- wracają do nas ile razy przeglądamy album z naszymi zdjęciami. Co do samej Kasi - jest to osoba naprawdę niezwykła, zaraza uśmiechem- prawdziwa artystka! Do twoich zdjęć wracać będziemy do końca naszych dni, zawsze z uśmiechem na ustach i łezką w oku. Takiego fotografa życzymy wszystkim młodym para! 
 • Sabina Jeszka
  Sabina Jeszka
  Katarzyna jest ciepłą, wspaniałą osobą, a przede wszystkim prawdziwym fachowcem w swojej branży. Jej profesjonalizm i kreatywność sprawiły, że w czasie sesji czułam się jak prawdziwa modelka i cała sesja była świetną zabawą. Jej efekty przeszły całkowicie moje oczekiwania, zdjęcia są śliczne i mają w sobie jakiś magiczny klimat. Ciągle jestem pod wrażeniem, jak niewiele tej dziewczynie potrzeba, żeby wyczarować coś takiego.
 • Monika i Marcin
  Monika i Marcin
  Kasia to przesympatyczna osóbka, którą pokochaliśmy nie tylko my ale i cała nasza rodzina. <3 Sprawiła, że nasz wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. Podczas ceremonii i zabawy weselnej Kasia była wręcz niezauważalna, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, a my nie czuliśmy „presji” pozowania do zdjęć. Wszystko dzieje się spontanicznie i na luzie 🙂 Zdjęcia przepiękne, pomysłowe i idealnie oddające emocje tamtych chwil. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny i znajomych! Zdjęcie są przepiękne i zostaną pamiątka do końca naszego życia. Dziękujemy!!! <3