Fotograf to ja !!!

Katarzyna

18 lat na rynku ze stałymi klientami to najważniejsza nagroda za wspaniałą pracę!!!

Kim jestem? – człowiekiem. Czego pragnę? – szczęścia. Czym jest szczęście? – codziennością 🙂 Co mnie zachwyca? Fotografia sensualna, fotografia lifestylowa, fotografia noworodkowa a w tajemnicy powiem Ci, że kilinarna również.

W fotografii uwielbiam światło otulające ludzi swoim pięknem, nadające obrazom jeszcze większego wyrazu. Nade wszystko jednak kocham właśnie te niesamowite osoby, które spotykam na swojej drodze każdego dnia wykonując setki fotografii pełnych uczuć.

Fotografia, która jest moją pasją i zarazem pracą od 18 lat, sprawia, że wykonując dla Was fotografie daję sobie codziennie wiele radości.

Od lat także zajmuję się własnoręcznie pełnym wizerunkiem moich modeli od makijażu po włosy czy nawet stylizacje. Dopasowuję wszystkie części składowe tak by sesja była niepowtarzalna.

 

Dla Was cały czas się szkolę i wzbogacam swoje fotograficzne umiejętności.

Brałam udział w warsztatach:
Reportażu Tomasza Tomaszewskiego
Adama Trzcionki , Anny Kaliny Ciesielskiej,
Fotografii portretowej Róży Sampolińskiej

Bardzo się cieszę, że udało się sfinalizować pomysł sesji „cztery pokolenia”. Dzięki wspaniałej atmosferze i fachowości Pani Katarzyny wszystkie czułyśmy się swobodnie i…… prawie jak modelki pod fachową i profesjonalną opieką. Zdjęcia przeszły wszelkie oczekiwania i zachowałyśmy swoją naturalność. Znajomi, którym z dumą pokazywałyśmy zdjęcia stwierdzali, że widać na nich miłość i łączące nas więzi, a uchwycenie takich uczuć i emocji na zdjęciach… myślę, że jest bardzo trudne i nielicznym fotografom się to udaje, bo przecież tego nie uczą nawet w najlepszych szkołach. Dziękuję

Janina

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zdjęć wykonanych przez Katarzynę Kaczmarczyk… Idealnie trafiła w nasze oczekiwania, utrwalając emocje i uczucia, które towarzyszyły nam w tym pięknym dniu.

MONIKA I MARCIN

Kiedy patrzymy na album ze zdjęciami naszego 12-dniowego maleństwa, jesteśmy przekonani, że sesja zdjęciowa to wspaniała pamiątka i najlepszy prezent jaki mogliśmy mu podarować. Zdjęcia są cudne!

Dorota i Piotr z Adasiem

Udane zdjęcie to takie, które zatrzymuje wybraną chwilę i pozwala się nią delektować w każdym, nawet najmniejszym szczególe. W dzień naszego ślubu staraliśmy się łapać i dogłębnie przezywać

Aga Maciek i Wojtek

Katarzyna jest ciepłą, wspaniałą osobą, a przede wszystkim prawdziwym fachowcem w swojej branży. Jej profesjonalizm i kreatywność sprawiły, że w czasie sesji czułam się jak prawdziwa modelka

Sabina Jeszka

Kasia to przesympatyczna osóbka, którą pokochaliśmy nie tylko my ale i cała nasza rodzina. <3 Sprawiła, że nasz wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. Podczas ceremonii i zabawy weselnej Kasia była wręcz niezauważalna, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, a my nie czuliśmy „presji” pozowania do zdjęć. Wszystko dzieje się spontanicznie i na luzie 🙂 Zdjęcia przepiękne, pomysłowe i idealnie oddające emocje tamtych chwil. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny i znajomych! Zdjęcie są przepiękne i zostaną pamiątka do końca naszego życia.

Dziękujemy!!! <3

Monika i Marcin